Recenze Koss

Koss UR40

Koss UR40

Ověřený zákazník ITAGE, spol. s r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 13. března 2018

Zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

• Skvělý zvuk, plný tónový rozsah, perfektně sedí na uších, sluchátka jdou krásné složit,

Koss KE5

• parádně sedí v uchu
  • kvalita zpracování
  • výborně hrají

Přidáno: 9. března 2018

• dlouhý kabel, jsou pohodlné
  • zvuk,kvalita,cena

za tu cenu to jsou i lepší, reklamace už 3x za 2 měsíce sluchátko nehrálo a popraskané plasty. Zvuk je lepší u konkurence . Na druhou stanu jsou pohodlné a padnou.

Koss KPH14

• nezvyklé natočení sluchátek ,nepohodlne

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. března 2018

Zakoupeno v ALFA.cz

Je to klasika která nezklame.

Přidáno: 27. února 2018

• Slušný zvuk
  • Spolehlivost
  • málem jsem zápory vynechal - v MHD budete asi lidi pěkně sr*t

Tak zase přišel ten den, kdy jsem musel přepájet naprosto sežvejkaný audio kabel na KOSSech...
Rozčiloval jsem se a pak jsem si uvědomil, že za posledních ~10 let od střední, jsem jiná sluchátka než 2x Porta Pro neměl. Každé 2-3 roky ovšem potřebovaly malinký svépomocný "servis".
Nejsou to žádné titěrné blechy stačí pájka, 10-20 min času podle šikovnosti a mohou sloužit dokud nepodlehnou času samotnému - nebo dokud je nerozdupnete.

Ověřený zákazník ALFA.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 18. února 2018

• Kvalitní zvuk
  • Dobrá skladnost
  • Odolné vůči pádu
  • Časté upravovaní velikosti sluchátek tak, aby seděly na hlavu

4/5 ve směs převažují kladné hodnocení tudíš bych tento produkt klidně doporučil i ostatním lidem.

Přidáno: 15. února 2018

• pohodlně sedí v uších,
  • naprostá zvuková izolace od okolí,takže kvalitní zvuk a skvělé basy;
  • tenké,nepevně působící kabely;

Sluchátka zn. Koss jsem si pořídil poprvé,používám je velice často-takřka denně-a jsem s nimi opravdu spokojen.

Koss BT190i

Koss BT190i

Přidáno: 14. února 2018

• lehké
  • dobře sedí v uších
  • dobře hrají
  • telefonování peřes zabudovaný mikrofon zřetelné, bez problémů
  • naprosto perfektni synchronizace (iPhone8). Koupil jsem pred tim JBL Inspire 500 a to je naprosta katastrofa...
  • přidal bych ještě tak 2h výdrže
  • k baleni chybi pouzdro jake u Kossu bezne byva a klip proti ztrate, kdyz je nemate v usich
  • informace o stavu baterie se prenasi do telefonu v hrubem skoku
  • poslednich 10% neprijemne obtezuji stalym a zbytecnym pipanim, ze dochazi baterie. Ja to na nas.ni....

Neni to urcite nic pro Hi-Fisty , ale na bezny poslech pri sportu ci na ulici suprove! ...proste se je nechce vubec sundavat z usi a to myslim vazne...

Koss KEB9i

• Barvy
  • Mikrofon
  • Vyměnitelná velikost špuntů
  • Bez ovládání písniček

Jsem moc spokojená, zvuk mě opravdu překvapil po mých předchozích sluchátkách

Přidáno: 7. února 2018

• Výborný zvuk, opravdu skvělý - ve skvělé kvalitě uhrály klasiku, latinu i RNB
  • Příznivá cena
  • Paměťová pěna sice funguje, ale kdo má nálevkovité zvukovody jako já, musí mít super čisté a suché uši, aby mu sluchátka neustále nevypadávala. To není moc zdravé ani příjemné.
  • Pěna se roztahuje trochu větší silou, než by se mým uším líbilo. Při půlhodinové jízdě v MHD to možná nevadí, ale když sedíte se sluchátky 8 hodin u počítače, zvukovody bolí.
  • Při sportu nedrží v uších skoro vůbec, okamžitě je vytřepu. Pokud přes ně nemám pevný šátek, nejsou k ničemu.
  • Nevydrží praní v kapse mikiny. :D Prací sluchátka hledejte pod jinou položkou. :D

Užila jsem si s nimi výborný zvuk, ale nakonec jsem ráda, že jsem je po šesti týdnech omylem vyprala a můžu si koupit jiná. Třeba nebudou mít tak syté basy, ale budou mi lépe sedět.
Kdo si je chce koupit, doporučuji od někoho vyzkoušet, jak vám budou držet. Podle recenzí jiných uživatelů se zdá, že v některých tvarech zvukovodů drží dobře.

Přidáno: 3. února 2018

• Vynikající poměr výkon/cena
  • Nepamatuje si nastavení náušníků
  • Provedení takové laciné
  • Potřebují se rozehrát

Univerzální sluchátka na domácí poslech
Oblast použití PC/TV/HRY
Za tu cenu jedny s nejlepších

Ověřený zákazník CZC.cz Marika Hajlichová

Přidáno: 30. ledna 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• Vyborný zvuk, opravdu pro lidi, co maji radi basy.
  • Super cena za vyborne divadlo :)
  • Mekky kabel, rad se mota. Bila barva kabelu, neustale spinave.

Za tu cenu doporucuji narocnejsim uzivatelum :)

Koss UR29

Koss UR29

Přidáno: 26. ledna 2018

• Pohodlná, zvuk mi přijde dobrý pokud mohu posoudit, dají se složit, kabel je relativně dlouhý a robustní.
  • Nekvalitní koženka - začne se brzy loupat, plastové úchyty mušlí jsou to, co první odejde. Prasknou. Potenciometr na kabelu začne brzy chrastit.

Odpoužíval jsem již druhá tato sluchátka během cca 8 let. Použití bylo z 90% u počítače k poslechu hudby a hraní her. Poprvé jsem si je koupil sám, podruhé jsem stejné dostal jako dárek (znovu bych nekoupil). Zvuk je v obou případech výborný, ale to je subjektivní názor. Objektivně pár let poslouží dobře, velmi brzy se ale začne loupat jemná koženka (takže je člověk olepený černými šupinkami). Když se oloupe kompletně, paradoxně zas se sluchátky není problém, jsou stejně pohodlná pouze s textilními náušníky. Po častém užívání ale prasknou plastové držáky mušlí. Stalo se tak u prvých sluchátek - prasknul jeden držák, stejně tak u druhých a pak jsem zkombinoval přeživší části (nezlomené držáky) a další prasknul potřetí. Takže je to nevhodně nadimenzovaný díl. Na druhou stranu ale oboje sluchátka pár let vydržela. Tehdy jsem kupoval za cca 1600 kč, nyní stojí okolo 700kč, což je opět posouvá do oblasti rozumné koupě.

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 15. ledna 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• KOSS, co říct víc
  • Pěna dobře funguje
  • Zvuková redukce ruchů super, kolikrát neslyším ani vlastní myšlenky
  • Kvalitní zvuk, trochu slabší v basech, ale zase by mi pak prasakla hlava
  • Vypadá to, že se pěna rychle a permanentně zašpiní i z pravidelně mytých a čistých uší
  • Ty basy jsou slabší a ne moc věrné, ale záleží také od použitého zařízení a zesilovače

Zatím velká spokojenost, uvidíme časem, ale nevěřím tomu, že by to mělo zásadně za těch pár korun zklamat

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. ledna 2018

• Kvalita zvuku
  • Nízká cena poměrem ke kvalitě
  • Ani po hodinách poslouchání z nich nebolí uši (netlačí)

Sluchátka jsme si půjčil od kolegy v práci než si pořídím své a ještě ten den jsem si je také koupil. Překvapilo mě jak dobře zní. Taky vítám velice dobré možnosti přizpůsobení jak velikosti tak natočení reproduktorů aby přesně přiléhali k uším.

Ověřený zákazník HP TONERY.EU Ověřený zákazník

Přidáno: 13. ledna 2018

Zakoupeno v HP TONERY.EU

za málo peněz, hodně muziky
robustní

Koss SB40

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. prosince 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

velmi dobrý výrobek za dobrou cenu

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25