Recenze Koss

Přidáno: 25. června 2018

Zakoupeno v ALFA.cz

Dobré sluchátka do mobilu. Doporučuji.

Přidáno: 25. června 2018

• Skvělá mobilita a skladnost
  • Slušný zvuk
  • Nevím

Přidáno: 18. června 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• za málo peněz kvalitní zvuk

Koss Sporta Pro

Koss Sporta Pro

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. června 2018

Zakoupeno v OKAY.cz

• cena je přijatelná
  • Poruchovost

krátká životnost a poruchovost produktu. Kvalitní zvuk za akceptovatelnou cenu

Ověřený zákazník kak.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. června 2018

Zakoupeno v kak.cz

• krásný zvuk
  • citlivý mikrofon
  • druhý kabel s mikrofonem pro handsfree
  • pěkný desing
  • pohodlné
  • vyměnitelný kabel
  • absence ztlumování zvuku na kabelu
  • prý s nimy vypadám jak Otík

za tu cenu jsem spokojený, kavlitní zvuk i zpracování, je to značka, dva kabely jack i do sluchátek, poud si zničíte kabel tak jej zle lehce vyměnit

Ověřený zákazník kak.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. června 2018

Zakoupeno v kak.cz

• vyměňovací kabel
  • kabel jen do 1 sluchátka
  • zvuk
  • možnost miktofonu
  • hodil by se kratší kabel bez sluchátek - ale dá se dokoupit
  • náušníky by se mi hodily ještě o málo větší

Volil jsem - do práce - otevřený typ (AIR). Takže bez tlumení.

Přidáno: 5. června 2018

• Delší kabel
  • Výborná izolace okolních zvuků (pokud bych si dala hudbu hodně nahlas, neslyším ani sebe)
  • Čistý zvuk
  • Pro někoho možná přebasované, ale pro mě ideální
  • Celková životnost (toto jsou moje 4. sluchátka KOSS a to jen proto, že jsem předchozí vždycky ztratila)
  • Nikde se jíž nejprodávanější náhradní molitany

Pro běžný poslech jakékoliv hudby úplně ideální! A ještě více ideální pro introverty a lidi, kterých štvou drbajici babky v autobuse či malé uřvané děťátka. Dáte si sluchátka a slyšíte jen hudbu!

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 5. června 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

netlumí vnejší zvuk ale to mi vyhovuje

Koss GMR-540-ISO

• Luxusně hrají
  • lehce přenosné
  • poměrně vysoké basy
  • asi nic

Velmi doporučuji.Cena výkon dokonalost.

Koss Spark Plug

Koss Spark Plug

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. května 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• skvěle sedí
  • výborný zvuk (vynikají basy)

Zatím nejlepší sluchátka, co jsem měla do uší. Většinou mám problém s tím, že pecky v uších moc nesedí, tyto se speciální gumou, sedí věřím všem. Vzhledem k hudbě, co poslouchám, tak krásně tam konečně vynikly i basy. Sluchadla dorazily s náhradními špunty + koženkovou(?) kapsičkou s logem Koss na sluchátka.

PS: z 20-ti metrů na mě volal přítel a já ho bohužel neslyšela :-D .. takže pozor na to :-)))))

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• kvalitní,cenově dobré,netlačí
  • zbytečně silné basy!

Koss UR40

Koss UR40

Přidáno: 16. dubna 2018

• slušný zvuk a basy a dají se nosit docela z brýlemi
  • křehký a levný materiál tenký napájecí drat

ujdou

Přidáno: 13. dubna 2018

• Černá barva.
  • Hrají jako nějaká chrastítka od Vietmamců. Návrat ke sluchátkám Sony. Na rychlý poslech mluveného slova možná dobré, ale na poslech hudby určitě ne. Velké zklamání těchto sluchátek, když je to Koss.

Joe Black Joe Black

Přidáno: 11. dubna 2018

• Zahnutá "L jack" koncovka kabelu
  • Relativně kompaktní
  • Možnost nastavení přítlaku ve dvou krocích
  • Odpudivé zpracování výšek (proboha nepouštějte na tom klavír nebo trubky)
  • Hnusné vokály
  • Neúderné, dunící basy
  • Otevřená konstrukce - nevhodné pro přenosná sluchátka
  • Otřesná kvalita kabeláže
  • Celkově nízká "čistota" zvuku - každá nahrávka zní jak 96kbps MP3

Legendární odpad

Už je to delší dobu, co jsem měl Koss Porta Pro na hlavě. Pamatoval jsem si dobře mé dávné znechucení z kvality zvuku a pochybnou kvalitu konstrukce.
Čas ale dělá své s pamětí a proto když mi nabídl kamarát odkup jeho staršího modelu za 200Kč s doživotní zárukou, řekl jsem si ... hmm ... ale jo proč ne, dvě stovky můžu obětovat pro oživení paměti.

Jako první krok jsem na Kossech vyměnil rozpadlé molitany za koženkou potažené molitany - klika (akce) byla na mé straně a za dvojici koženkových náušníků a šestero molitanů jsem doplatil stokorunu.

Konstrukce sluchátek většina uživatelů zná, takže vezmu jen ty, pro mne zajímavé, části. Sluchátka jde složit do celkem kompaktního celku, mají háčky, aby se při přepravě neroztahovaly a kabel a jeho uchycení v mušlích je nejhoršího zpracování, jaké jsem kdy u sluchátek viděl. Vůbec se nedivím tomu, že Koss dává na sluchátka doživotní záruku, protože k přerušení kabelu může dojít už jen tím, že se na sluchátka špatně podíváte.

Na konstrukci rozhodně musím pochválit míru nastavení přítlaku náušníků - je sice jen ve dvou krocích, ale pro domácí, delší poslech je opravdu menší přítlak znatelně pohodlnější (trochu pomáhají i koženkové náušníky).
Horší je to s nastavení správného roztažení sluchátek, protože pokud by měl nějaký uživatel ještě větší hlavu než já, už by nebyl sluchátka kam roztáhnout.

Nechtělo se mi nějak ztrácet čas testováním na LG V30, SoundBlasteru X7 a šel rovnou ke Grace m920, chtěl jsem dát Kossům co největší šanci pro líbivý poslech.

Zvuk ... zvuk
Jsou to Koss sluchátka, mnoho z nás s nimi přišlo do kontaktu. Koss zvuk je většinou jednoduše definovatelný jako přebasovaný.
Koss Porta Pro nejsou výjimkou.
Vezmeme to od spoda - basů je hodně. Basy jsou ale zpracovány značně "líným způsobem" a duní tam, kde by měly pevně udeřit.
Největší problém je toto v žánrech, které využívají rychle se opakující basové složky - basy se pak slévají dohromady.

Středy neurazí, vokály jsou vyloženě divné, nevyrovnané. Velmi podobný problém jsem nedávno zaznamenal u "herního headsetu" Asus Strix 500.

Výšky jsou jednoduše v kategorii hnus. Jejich frekvence je všude.
Dokonce mi to při poslechu nedalo a dohledal jsem si měření frekvencí těchto sluchátek.
Opravdu to není potřeba nějak rozepisovat, ten graf vysvětluje všechno.

Závěr
V době uvedení na trh měly Koss Porta Pro největšího konkurenta v první generace Sennheiser PX 100 (taktéž vlastním). Už v té době byly PX100 znatelně lepší volbou z hlediska kvality konstrukce a hlavně kvality zvuku.
V dnešní době obrovského výběru různých modelů nenajdete doslova jediný rozumný důvod, proč koupit Koss Porta Pro.

Pecky za 100 Kč (Xiaomi Piston 3) hrají znatelně lépe než tento retro paskvil.

Karolina Karolina

Přidáno: 6. dubna 2018

• basy
  • čistý zvuk
  • přizpůsobení na velikost hlavy
  • skládací
  • doživotní záruka u koss
  • design
  • netlumí tak dobře zvuky z okolí
  • jde slyšet co posloucháte
  • konstrukce je trochu křehká

Samozřejmě, u sluchátek je potřeba se soustředit především na zvuk - a ten má koss porta pro skvělý
Basy jsou super, zvuk je čistý a opravdu si hudbu vychutnáte.
Co velice oceňuji je přizpůsobení velikosti, takže sedí asi zkrátka na každou velikost hlavy, poté se dají zase složit a nijak nepřekáží.
Pak je to ale obrovská změna, když si vezmete nějaké jiné sluchátka. ty kossy vám prostě chybí, a uvědomíte si, jak mají oproti jiným sluchatkům úžasný zvuk.

Nevýhoda je docela křehká konstrukce, dost se o ně bojím, nepřijdou mi příliš pevné, za cca 1000kč bych čekala trochu pevnější konstrukci, ale alespoň na ně platí doživotní záruka, kdy vám koss v případě poničení opraví nebo vymění za nové.
Další nevýhoda je ta, že když máte hudbu trochu víc nahlas, okolí docela čiste slyší to, co poslouchate

Přidáno: 5. dubna 2018

Zakoupeno v ALFA.cz

• kvalitně hrající sluchátka za dobrou cenu
  • dobře drží na hlavě a netlačí na uších ani po delší době
  • přiměřeně tlumí hluk okolí, takže jsou vhodná i na ven k mobilu apod.
  • doživotní záruka, využil jsem u jiných kusů, které máme doma a je to naprosto v pohodě

Přidáno: 30. března 2018

• Krásný hutný basy
  • Skladné
  • Jednoduché
  • Nehřejou ucho
  • V nastavení light netlačí ani po celý den
  • Posun trhá vlasy
  • Light nastavení se lehce vycvakne

Sluchátka zaujmou svou univerzalností. Na první dojem v ruce působí chatrně a lacině. Jejich železný vrchni most je velmi obyčejný a při neopatrné změne výšky hlavy vy můžete skřípnout a utrhnout sem tam nějaky vlas.

Jejich hudba je ale opravdu veliky skvost na tak malé a tenké magnety. Milovníci vyraznějších basů budou spokojení jako já. Hudba budí dojem, jako když sedíte u 5:1 soustavy.

Jejich lehkost a možnost složení je idealní i na cesty. Je zde ještě šikovna možnnost jak sluchátka opirat o dva molitany nad měnič a tím je dosahnutý leší konfort uší. Netlačí teda na uši ale váhu rozloží na spánky. Sice o maličko meně utlumíte okoli, ale výsledkem je nekonečný poslech bez bolesti uší.

Pokud mají nějakou vetší slabinu tak tou bude odhlučnění okolí, u těchto placek není ale možné něco takového více nárokovat. A lidi jako já, který naopak okolí chtěj se slabší hlasitostí vnímat to naopak ocení.

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. března 2018

Zakoupeno v OKAY.cz

sluchátka jsou výborné hlavně oceňuji jejich basy

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25